Zadzwoń: +48 59 842 87 28 +48 503 178 525
Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek 8:00 - 16:00
Soboty 7:00 - 12:00

Dzięki nowoczesnym i profesjonalnym prasom krawędziowym posiadanych przez firmę GaskomTech, jesteśmy w stanie wykonać usługi najwyższej jakości w zakresie gięcia blach. Urządzenie to umożliwia sprawne i szybkie gięcie blachy, spełniając przy tym wszystkie wymagania technologiczne.

Oferowana przez nas obróbka jest niezwykle precyzyjna a otrzymane elementy z blachy powtarzalne. Naszą specjalnością jest wykonywanie wysokiej jakości elementów giętych dla różnych branż przemysłu i gospodarki. Nasze usługi z zakresu obróbki i gięcia blach sprawdzą się wszędzie tam, gdzie są wymagane solidne i precyzyjnie wykonane metalowe elementy, bez odkształceń materiału.

 

Prasy krawędziowe opierające się na technologii CNC oferują możliwość wykonywania usług polegających na bardzo dokładnym zaginaniu blach dzięki dużej ofercie narzędzi. Wykorzystanie tak zaawansowanych technologicznie pras krawędziowych pozwala na dokładne gięcie blach o różnej twardości, w tym także materiałów ze stali nierdzewnej, stali konstrukcyjnej oraz aluminium.